Koszt dostawy z wniesieniem 0 zł

Koszyk

Kontakt

Na każde zgłoszenie staramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Poniżej znajdziesz podręczną listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Przy składaniu zamówienia zaznacz pole „Chcę otrzymać fakturę”. Dokument prześlemy automatycznie na podany przez Ciebie e-mail w momencie, gdy tylko towar opuści nasz magazyn.

W ciągu 14 dni od otrzymania produktu możesz odesłać go do nas bez podania powodu. Wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie. Prosimy o spakowanie zwrotu w oryginalny karton.

Masz możliwość odbioru zamówienia bezpośrednio u nas w Bydgoszczy. Składając zamówienie wybierz „Odbiór osobisty”. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i podadzą resztę szczegółów.

Jeśli zamawiasz jako instytucja na przykład szkoła lub jednostka samorządowa po złożeniu zamówienia skontaktuj się z nami poprzez e-mail bądź telefonicznie. Wygenerujemy odpowiedni dokument do Twojego zamówienia

Możesz zmienić adres dostawy jeśli zamówienie nie opuściło jeszcze naszego magazynu. Skontaktuj się telefonicznie lub poprzez e-mail w najkrótszym możliwe czasie.


Dział obsługi klienta:

tel.: + 48 506 065 575
Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem infolinii w dni robocze od godziny 8:00 do 16:00.


e-mail: info@krzeslaihokery.pl
Na wszystkie e-maile odpowiadamy średnio w ciągu 24h

WhatsApp: + 48 506 065 575
Na wiadomości WhatsApp odpowiadamy średnio w 30 minut


Dane firmy

Dział zwrotów:
zwroty@krzeslaihokery.pl

Dział reklamacji: 
reklamacje@krzeslaihokery.pl

Wsparcie techniczne:
maciej@krzeslaihokery.pl

KrzeslaiHokery.pl

Podmiejska 27
85-453 Bydgoszcz

NIP: 953 24 75 346
REGON: 340263012

 

Formularz kontaktowy

Koszt dostawy z wniesieniem 0 zł